Ielādē..

Noteikumi

1. Lietotājs pats ir atbildīgs par visas Sistēmā ievadītās informācijas atbilstību patiesībai un atbilstībai Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām. Lietotājam ir jāievada patiesa, precīza, derīga un pilnīga informācija, kā tas prasīts reģistrācijas formā.

2. Ja ir sniegta jebkāda informācija, kas nav patiesa, precīza, derīga vai pilnīga, Pakalpojuma sniedzējs nav atbildīgs par sekām, kas var rasties lietotājam.

3. Ar šo Pakalpojuma sniedzējs garantē visu savu sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti. Gadījumā, ja lietotājs ir precīzi sniedzis visu nepieciešamo informāciju, taču nav sasniedzis sev vēlamo rezultātu Pakalpojuma sniedzēja vainas dēļ, nekavējoties, bet ne vēlāk kā trīs dienu laikā pēc attiecīga pieteikuma saņemšanas, Pakalpojuma sniedzējs novērš visus konstatētos trūkumus un atmaksā pakalpojuma maksu 100 % apmērā.

4. Lietotājs, veicot samaksu par pakalpojumu, apliecina savu piekrišanu šiem Pakalpojumu izmantošanas noteikumiem.

5. Lietotājam ir aizliegts izmantot sistēmu, lai:

5.1. ļaunprātīgi izmantotu jebkādas fiziskas vai juridiskas personas vārdu, vai arī nepatiesi paziņotu vai citādi maldinātu par Lietotāja saistību ar kādu fizisku vai juridisku personu;

5.2. viltotu dokumentus vai citādi manipulētu ar identificējošo informāciju;

5.3. ievadītu tīklā, nosūtītu vai pārraidītu vai citādi darītu pieejamu jebkādu saturu, kuru lietotājam nav tiesību darīt zināmu saskaņā ar jebkuru likumdošanu vai saskaņā ar līguma nosacījumiem.

5.4. ievadītu tīklā, nosūtītu vai pārraidītu vai citādi darītu pieejamu jebkādu materiālu, kas satur datorvīrusus vai jebkādus citus datoru kodus, datnes vai programmas, kas paredzētas jebkādas datoru programmatūras, aparatūras vai telekomunikāciju aprīkojuma darbības pārtraukšanai, iznīcināšanai vai ierobežošanai;

5.5. iejauktos vai traucētu Pakalpojuma sniedzēja sistēmu vai ar sistēmu saistītos serverus vai tīklus;

5.6. ar nolūku vai bez pārkāptu jebkādus piemērojamus Latvijas Republikas vai starptautiskos likumus.

6. Pakalpojuma sniedzējs var slēgt pieeju Sistēmai un var arī atklāt Lietotāju datus, ja to darīt prasa likums, vai arī ja ir uzskatāms, ka šāda slēgšana vai atklāšana saprātīgi nepieciešama, lai:

6.1. rīkotos saskaņā ar juridisko procedūru;

6.2. atsauktos trešo personu prasībām pret Pakalpojuma sniedzēju;

6.3. aizsargātu Pakalpojuma sniedzēja tiesības, īpašumu vai tā lietotāju drošību.

7. Pakalpojuma sniedzējam nav tiesību pārdot, izīrēt vai citādi darīt zināmu trešajām personām lietotāju identificējošo personisko informāciju, izņemot gadījumus, ja lietotājs pats to ir pieprasījis, vai arī atbildot uz izsaukumu uz tiesu, tiesas rīkojumu vai valsts iestāžu pieprasījumiem likumos noteiktajā kārtībā.

Uzticams palīgs tava biznesa uzsākšanai

Nu jau vairāk kā 250 klienti sagatavojuši dokumentus, izmantojot GribuFirmu.lv

 • image

  Krišjānis Mežulis

  WildOnes līdzdibinātājs

  Ar Gribufirmu.lv palīdzību sagatavojām SIA dokumentu paketi un reģistrējām uzņēmumu 1 dienas laikā, bez jurista palīdzības. Noteikti iesaku!
 • image

  Arnis Pinka

  YTCentrs dibinātājs

  Ātri, vienkārši un saprotami. Lieliska opcija neapgrūtināt sevi ar firmas reģistrācijas iespēju meklēšanu un lieku laika tērēšanu. Noteikti iesaku arī pārējiem.
 • image

  Ralfs Dūniņš

  SIA Rd konsultācijas dibinātājs

  GribuFirmu.lv ir ideāls rīks, lai pat pilnīgi nepieredzējis lietotājs 2 minūšu laikā varētu sagatavot Uzņēmumu reģistrā iesniedzamos dokumentus jauna uzņēmuma reģistrācijai. Ļoti parocīga platforma!