Ielādē..

Par mums

2012. gadā apvienojās augstas klases profesionāļi ekonomikā, programmēšanā un jurisprudencē, lai kopīgiem spēkiem izveidotu vienkāršu rīku dokumentu sagatavošanai, lai ikkatrs Latvijas iedzīvotājs, spētu nekļūdīgi, vienkārši, ērti, ātri un pats galvenais ar minimāliem ieguldījumiem, izveidot savu uzņēmumu, neatkarīgi no savas atrašanās vietas-birojā, mājās vai ceļojumā! Mūsu komanda spēj atrisināt vissarežģītākos uzdevumus un atrast visefektīgākos risinājums visgrūtākajā brīdī! Augsta kvalitāte, ātrums, vienkārši risinājumi sarežģītām lietām- Gribufirmu.lv apvienojums veiksmīgam rezultātam!

Uzticams palīgs tava biznesa uzsākšanai

Nu jau vairāki simti uzņēmumu ir nodibināti, izmantojot GribuFirmu.lv sagatavotos dokumentus

 • image

  Krišjānis Mežulis

  WildOnes līdzdibinātājs

  Ar Gribufirmu.lv palīdzību sagatavojām SIA dokumentu paketi un reģistrējām uzņēmumu 1 dienas laikā, bez jurista palīdzības. Noteikti iesaku!
 • image

  Arnis Pinka

  YTCentrs dibinātājs

  Ātri, vienkārši un saprotami. Lieliska opcija neapgrūtināt sevi ar firmas reģistrācijas iespēju meklēšanu un lieku laika tērēšanu. Noteikti iesaku arī pārējiem.
 • image

  Ralfs Dūniņš

  SIA Rd konsultācijas dibinātājs

  GribuFirmu.lv ir ideāls rīks, lai pat pilnīgi nepieredzējis lietotājs 2 minūšu laikā varētu sagatavot Uzņēmumu reģistrā iesniedzamos dokumentus jauna uzņēmuma reģistrācijai. Ļoti parocīga platforma!